Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
El Emeği Kazaziye Ürünler...
ARA
0
0
Bordo Mavi Gemici Düğümü Oksitli Gümüş Kazaziye Trabzon Spor Renkleri Taraftar Bilekliği BILTS04

Kazzaze Bordo Mavi Gemici Düğümü Oksitli Gümüş Kazaziye Trabzon Spor Renkleri Taraftar Bilekliği BILTS04

Ürün Kodu
BILTS01ES
Oylama
Bordo Mavi Gemici Düğümü Oksitli Gümüş Kazaziye Trabzon Spor Renkleri Taraftar Bilekliği BILTS04 https://www.kazzaze.com Bordo Mavi Gemici Düğümü Oksitli Gümüş Kazaziye Trabzon Spor Renkleri Taraftar Bilekliği BILTS04 Product #: BILTS01ES
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Bileklik Ölçüsü
% 25 İNDİRİM
400,00 TL
KDV Dahil
300,00 TL
% 5 Havale İndirimli 285,00 TL
Adet
Ürün Hakkında Açıklamalar
Bordo Mavi Gemici Düğümü Oksitli Gümüş Kazaziye Trabzon Spor Renkleri Taraftar Bilekliği BILTS04

Şampiyonluk yolunda takımının renklerini bileğinde taşımak isteyen bay bayan herkesin keyifle kullanacağı bir tasarım hazırladık.
Diğer bordo mavi tasarımlarımızı da incelemeden karar vermeyin.
Trabzon Spor taraftarlarına özel olarak tasarlanmış bilekliğimiz geleneksel kazaziye sanatına uygun tekniklerle hazırlanmıştır. 1000 ayar gümüş el örgüsüdür.
Unisex kullanıma uygundur.
Bilek ölçünüze göre uygun ölçüyü seçebilirsininiz.
Bilek ölçünüzü doğru almak için bileğinizi ip veya mezura ile sıkıca ölçün, 1-1,5 cm pay ekleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. 
Kadınlar için standart ölçü 17-18 cm erkekler için standart ölçü 19-20 cm'dir. Hediye olarak düşünüyorsanız bu ölçüleri dikkate alabilirsiniz. 
Bilekliğimiz saf gümüşten üretilmiştir.
Saç teli kalınlığındaki gümüş tellerin geleneksel kazaziye sanatına uygun tekniklerle sarılarak uygun kalınlığa gelmesinin ardından bu tellerin elde örülmesiyle hazırlanmıştır.
Özenle oksit ve eskitme cila işlemi yapılmıştır. Her aşaması ayrı bir emek olan kazaziye sanatı nesiller boyu kültürel miras olarak taşınmıştır.
Gümüş ürünler dayanıklı ve ömürlüktür. Gümüş ürünlerin insan vücuduna iyi geldiği bilinmektedir.
Anti bakteriyel  ve anti stres  özellikleri nedeniyle günümüzde tercih edilmektedir.

Bileklik Ölçüsü Nasıl Alınır

Yöntem 1
Bileklik Ölçüsü Nasıl Alınır
01
Bileğimizi mezura veya ip ile sıkıca ölçüyoruz. 1-1,5cm pay ekliyoruz. Örnekte bilek sıkıca 16cm olarak ölçülmüştür. Sipariş vereceğimiz bileklik ölçüsü 17.5cm olarak belirlenir. Buçuklu ölçüler için sipariş notuna ölçünüzü tekrar belirtmelisiniz
Yöntem 2
Bileklik Ölçüsü Nasıl Alınır
02
Bileğimizi mezura veya ip ile arasına bir parmağımızı koyarak ölçüyoruz. Tercihinize göre bolluğunu kontrol edebilirsiniz. Örnekte bilek 17,5cm olarak ölçülmüştür. Sipariş vereceğimiz bileklik ölçüsü 17.5cm olarak belirlenir. Buçuklu ölçüler için sipariş notuna ölçünüzü tekrar belirtmelisiniz
Ürün Yorumları ( 0 )
 
Bileklik, son yıllarda kullanımı her erkekler hem de kadınlar arasında popüler hale gelen aksesuarların başında gelmektedir. Şık bir görüntüsü olan,  birçok farklı ortamda takılabilecek bir bileklik arayışında olanlar içinse en uygun bileklik seçeneği, yapımı itibariyle adeta bir sanat eseri olan kazaziye bilekliklerdir. Tamamen el örgüsü olan kazaziye bilekliklerin farklı renk ve model seçenekleri sitemizde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.  Ücretsiz kargo ve iade kolaylığı imkanı ile erkek, kadın ya da unisex kazaziye bileklik modellerini sipariş edebilirsiniz.Altın, gümüş ve eskitme renkli kazaziye bileklik modelleri mevcuttur ve dilemeniz halinde sevgili, eş ya da baba-anne-çocuk kazaziye bileklik kombinleri yapabilirsiniz.  Muhteşem bir el işçiliği ile üretilen bilekler, en uygun fiyat seçenekleri ile sizinle buluşuyor.
kazzaze.com
Üçüncü Metal ve Tasarım Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kazzaze Bordo Mavi Gemici Düğümü Oksitli Gümüş Kazaziye Trabzon Spor Renkleri Taraftar Bilekliği BILTS04 Kazzaze Gümüş Takı ve Aksesuar
Tüm hakları Üçüncü Metal ve Tasarım'a aittir. Sitede yer alan görseller kazzaze.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.