Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
El Emeği Kazaziye Ürünler...
ARA
0
0
Kırmızı Şems Düğümü Kazaziye Kolye

Kazzaze Kırmızı Şems Düğümü Kazaziye Kolye

Ürün Kodu
INC005GUKIRMIZI
Oylama
Kırmızı Şems Düğümü Kazaziye Kolye https://www.kazzaze.com Kırmızı Şems Düğümü Kazaziye Kolye Product #: INC005GUKIRMIZI
Rated 5 3.00/5 based on reviews
% 20 İNDİRİM
350,00 TL
KDV Dahil
280,00 TL
% 5 Havale İndirimli 266,00 TL
Adet
Ürün Hakkında Açıklamalar

Kırmızı Şems Düğümü Kazaziye Kolye, güçlü ve etkileyici bir ifadeye sahip özel bir aksesuardır. Oksitli gümüş malzemeden üretilen bu kolye, göz alıcı kırmızı renge sahip Şems Düğümü motifleriyle bezenmiştir. Kolye, şıklığı ve zarafeti bir araya getirerek tarzınızı vurgular. Kırmızı renk, enerjiyi sembolize ederken Şems Düğümü ise ışığı temsil eder. Bu kolye, özgün ve dikkat çekici bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal bir seçimdir. Kırmızı Şems Düğümü Kazaziye Kolye ile kendinizi özel hissedin ve tarzınızı yansıtın.

Ürün Yorumları ( 0 )
 
Özenle tasarladığımız gümüş kolyelerimizde zevkinize uygun şekilde püsküllü kazaziye gümüş kolye modellerini tasarladık. “Aşk Düğümü” modelini ister yalnız isterseniz püsküllü modelleriyle bulabilirsiniz. Sevdiğinize olan aşkınızın sonsuzluğunu “Sonsuz Aşk”  gümüş kazaziye modeliyle gözler önüne serebilirsiniz. “Şems Düğümü” modelini de hem sade kullanım için hem de kullandığımız taşlarla daha göz alıcı bir hale getirdik. “Şems Madalyon” modelini tercih ederek gümüş aksesuarda sadeliği ve gösterişi bir arada bulabilirsiniz. Ve daha birçok tasarladığımız taşlı kazaziye gümüş kolye modellerini tercih edebilirisiniz. Renk olarak; gümüş rengi, siyah, eskitme, altın renklerimiz mevcuttur. Taş rengi olarak; sarı, mavi, kırmızı, yeşil, siyah ve turkuaz renklerimizi tercih edebilirsiniz. 
kazzaze.com
Üçüncü Metal ve Tasarım Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kazzaze Kırmızı Şems Düğümü Kazaziye Kolye Kazzaze Gümüş Takı ve Aksesuar
Tüm hakları Üçüncü Metal ve Tasarım'a aittir. Sitede yer alan görseller kazzaze.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.