Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
El Emeği Kazaziye Ürünler...
ARA
0
0
Ürün İade Şartları
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Ölçü veya renk ile ilgili değişim taleplerinizde lütfen bizimle iletişime geçiniz. İade şartlarına uygun olmayan ürünler için değişim ve iade kabul edilmemektedir. 
 
Herhangi bir sebeple ürünü iade etmek isterseniz aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz.
• Geri göndereceğiniz ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.
• Kişiye özel hazırlanmış ürünlerde değişim veya iade kurallar gereği söz konusu değildir. ( İsimli modeller, ekstrem ölçülerde hazırlanmış ürünler, müşterinin talebi doğrultusunda tasarlanmış ürünler)
• Ürünün tekrar satıla bilirliğini koruyor olması gerekmektedir.
• Yedi (7) gün içinde talebinizi bize mail, telefon veya Whatsapp hattımız üzerinden iletmelisiniz.
• Gönderilmiş tüm ürün paket ve aksesuarların eksiksiz ve hasarsız olmak koşulu ile paket içerisine, kargoda zarar görmeyecek şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir.
• Faturanın aslı veya kopyalarının paket ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Fatura temin edilemezse bir kağıda sipariş no ve iletişim bilgilerinizi yazarak paket içerisine koymanızı rica ederiz. 


Ürün İadesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler


01
İadesi kabul edilmeyen ürünler?
Kişiye özel hazırlanmış, özel tasarım ürünler, İsimli modeller, Ekstrem ölçülerde hazırlanmış ürünler, Müşterinin talebi doğrultusunda tasarlanmış ürünler kişiye özel ürünler olduğundan iadesi kabul edilmemektedir.
02
İade süresi kaç gün?
Teslim tarihinden itibaren on dört ( 14 ) günlük süre içinde size gelen tüm ambalaj, poşet ve aksesuarları ile iade edebilirsiniz.
03
Ücret iadesi kaç günde geri gelir?
İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
04
Nasıl iade edeceğim?
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bize bildirmeniz gerekmektedir. Bize mail, telefon, Whatsapp veya site üzerindeki iletişim formu kısmından talebinizi iletebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde size Kargo bilgileri ve süreç hakkında bilgi verilecektir. İade- değişim durumunda anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına hiçbir ücret ödemeden – alıcı ödemeli olarak kargonuzu teslim edebilirsiniz.
Kazaziye gümüş ürünlerimiz, tamamen el emeği sonucu ortaya çıkmaktadır ve tamamı gerçek sanat eserleridir.  Kazaziye ürünlerimizin yapımında 1000  ayar gümüş teller kullanılmaktadır.  Gümüş tellerin burulmasıyla ortaya çıkan ürünlerde tamamen geleneksel yöntemler kullanılmaktadır. Sitemizden satın alabileceğiniz en popüler kazaziye  ürünler arasında gümüş bileklik, gümüş yüzük,  gümüş kolye sayılabilir. Kazaziye tekniği kullanılarak örülen ürünlerimizi  ücretsiz kargo imkanı ve iade garantisi ile birlikte, bulabileceğiniz en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.  Hem kadınlara hem erkeklere yönelik kazaziye ürünleri sizlere sunmaktayız. Kazaziye gümüş tespih ve kazaziye gümüş tespih püskülü modelleri erkekler arasında popülerken. Kadınlar kazaziye gümüş kolye, kazaziye gümüş küpe gibi ürünleri tercih etmektedir.  Bunların yanında kazaziye gümüş takı setler de online olarak sipariş edilebilir. 
kazzaze.com
Üçüncü Metal ve Tasarım Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kazzaze Gümüş Takı ve Aksesuar
Tüm hakları Üçüncü Metal ve Tasarım'a aittir. Sitede yer alan görseller kazzaze.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.