Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
El Emeği Kazaziye Ürünler...
ARA
0
0
Gümüş Kazaziye Siyah Beyaz El Örgüsü Geniş Bileklik BIL2009GS

Kazzaze Gümüş Kazaziye Siyah Beyaz El Örgüsü Geniş Bileklik BIL2009GS

Ürün Kodu
BIL2009GS
Oylama
Gümüş Kazaziye Siyah Beyaz El Örgüsü Geniş Bileklik BIL2009GS https://www.kazzaze.com Gümüş Kazaziye Siyah Beyaz El Örgüsü Geniş Bileklik BIL2009GS Product #: BIL2009GS
Rated 5 3.00/5 based on reviews
Bileklik Ölçüsü
% 50 İNDİRİM
2.100,00 TL
KDV Dahil
1.050,00 TL
% 5 Havale İndirimli 997,50 TL
Adet
Ürün Hakkında Açıklamalar


Gümüş Kazaziye Siyah Beyaz El Örgüsü Geniş Bileklik BIL2009
Ortalama ölçüler En:10 mm Kalınlık: 2,5 mm
Geleneksel Kazaziye sanatına uygun tekniklerle hazırlanmıştır. 1000 ayar gümüş el örgüsüdür.
Unisex kullanıma uygundur.
Bilek ölçünüzü doğru almak için bileğinizi ip veya mezura ile sıkıca ölçün, 1-1,5 cm pay ekleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. 
Kadınlar için standart ölçü 18 cm erkekler için standart ölçü 20 cm'dir. Hediye olarak düşünüyorsanız bu ölçüleri dikkate alabilirsiniz. 
Bilekliğimiz saf gümüşten üretilmiştir. Saç teli kalınlığındaki gümüş tellerin geleneksel kazaziye sanatına uygun tekniklerle sarılarak uygun kalınlığa gelmesinin ardından bu tellerin elde örülmesiyle hazırlanmıştır. Özenle oksit ve eskitme cila işlemi yapılmıştır. Her aşaması ayrı bir emek olan kazaziye sanatı nesiller boyu kültürel miras olarak taşınmıştır. Gümüş ürünler dayanıklı ve ömürlüktür. Gümüş ürünlerin insan vücuduna iyi geldiği bilinmektedir. Anti bakteriyel ve anti stres özellikleri nedeniyle günümüzde tercih edilmektedir.

Ürün Yorumları ( 0 )
 
Bileklik, son yıllarda kullanımı her erkekler hem de kadınlar arasında popüler hale gelen aksesuarların başında gelmektedir. Şık bir görüntüsü olan,  birçok farklı ortamda takılabilecek bir bileklik arayışında olanlar içinse en uygun bileklik seçeneği, yapımı itibariyle adeta bir sanat eseri olan kazaziye bilekliklerdir. Tamamen el örgüsü olan kazaziye bilekliklerin farklı renk ve model seçenekleri sitemizde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.  Ücretsiz kargo ve iade kolaylığı imkanı ile erkek, kadın ya da unisex kazaziye bileklik modellerini sipariş edebilirsiniz.Altın, gümüş ve eskitme renkli kazaziye bileklik modelleri mevcuttur ve dilemeniz halinde sevgili, eş ya da baba-anne-çocuk kazaziye bileklik kombinleri yapabilirsiniz.  Muhteşem bir el işçiliği ile üretilen bilekler, en uygun fiyat seçenekleri ile sizinle buluşuyor.
kazzaze.com
Üçüncü Metal ve Tasarım Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kazzaze Gümüş Kazaziye Siyah Beyaz El Örgüsü Geniş Bileklik BIL2009GS Kazzaze Gümüş Takı ve Aksesuar
Tüm hakları Üçüncü Metal ve Tasarım'a aittir. Sitede yer alan görseller kazzaze.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.