Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
El Emeği Kazaziye Ürünler...
ARA
0
0
Neden Kazzaze Gümüş
Kazaziye sanatı en ince detayına kadar el işçiliğinin en güzel örneklerinden biridir. Sanatın tarihsel gelişiminde Kazaz Ustalarının emeği büyüktür. Kazaz ustaları bu sanatı nesilden nesile titizlikle aktarmışlardır.  Sanatın tekniklerinden birisi olan “Yeminli Sürgü” bu ustaların bu tekniği öğretirken sır olarak ustadan ustaya aktarılmasından dolayı yeminli sürgü adını almıştır. 

1000 ayar saç teli kalınlığındaki gümüş teli geleneksel yöntemlere uygun olarak işlemekteyiz. Ürünlerimizde kazaziye sanatının inceliklerini ve özel tekniklerini tüm ürünlerimizde hassasiyetle uygulamaktayız. Teknolojinin gelişmesiyle yeni geliştirilen tekniklerde büyük ilerleme olmasına rağmen geleneksel tekniklerin sağlamlığı tartışmasızdır, onlardan vazgeçemeyiz .

Kullandığımız teknikler geleneksel yöntemler ve modern tekniklerle uyum içerisinde oluşturulmuştur. Tasarımlarımızda amacımız ürünlerin günlük kullanımlarına uygun özel günler de dahi rahatlık ve uyum sağlamalarıdır. Trendleri takip ederek 
Tüm ürünlerimiz kişiye özel hazırlanabilmektedir. 

Kazaziye gümüş ürünlerimiz, tamamen el emeği sonucu ortaya çıkmaktadır ve tamamı gerçek sanat eserleridir.  Kazaziye ürünlerimizin yapımında 1000  ayar gümüş teller kullanılmaktadır.  Gümüş tellerin burulmasıyla ortaya çıkan ürünlerde tamamen geleneksel yöntemler kullanılmaktadır. Sitemizden satın alabileceğiniz en popüler kazaziye  ürünler arasında gümüş bileklik, gümüş yüzük,  gümüş kolye sayılabilir. Kazaziye tekniği kullanılarak örülen ürünlerimizi  ücretsiz kargo imkanı ve iade garantisi ile birlikte, bulabileceğiniz en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.  Hem kadınlara hem erkeklere yönelik kazaziye ürünleri sizlere sunmaktayız. Kazaziye gümüş tespih ve kazaziye gümüş tespih püskülü modelleri erkekler arasında popülerken. Kadınlar kazaziye gümüş kolye, kazaziye gümüş küpe gibi ürünleri tercih etmektedir.  Bunların yanında kazaziye gümüş takı setler de online olarak sipariş edilebilir. 
kazzaze.com
Üçüncü Metal ve Tasarım Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kazzaze Gümüş Takı ve Aksesuar
Tüm hakları Üçüncü Metal ve Tasarım'a aittir. Sitede yer alan görseller kazzaze.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.