Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
El Emeği Kazaziye Ürünler...
ARA
0
0
Hızır Çakırbey Yaldızlı Oksit Kombin Gümüş Püskül

Kazzaze Hızır Çakırbey Yaldızlı Oksit Kombin Gümüş Püskül

Ürün Kodu
PUS415YS
Oylama
Hızır Çakırbey Yaldızlı Oksit Kombin Gümüş Püskül https://www.kazzaze.com Hızır Çakırbey Yaldızlı Oksit Kombin Gümüş Püskül Product #: PUS415YS
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
239,00 TL
% 3 Havale İndirimli 231,83 TL
Adet
Ürün Hakkında Açıklamalar
Çakırbey yaldız - oksitli kobinli gümüş püskül geleneksel kazaziye sanatına uygun tekniklerle hazırlanmıştır. Elektroliz yaldız yöntemiyle altın rengine dönüştürülmüş parçalar ve oksitli parçalar kombin yapılarak tasarlanmıştır. Renk seçeneği mevcuttur. Kazaziye sanatının özelliği olarak dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 1000 ayar gümüş el örgüsüdür. Kehribar, doğal taş, oltu, kuka gibi tüm tesbihlerle kullanılabilir. Tesbihinizle uyumlu modeller tesbihinize değer katar. Ortalama 13 gramdır. Gümüş rengi, siyah eskitme renklerini de tercih edebilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli' nin dizide kullandıği tesbihin püskülüdür.
Ürün Yorumları ( 0 )
 
Geleneksel el sanatımızla işlediğimiz kazaziye gümüş tesbih modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Zevkinize uygun modelleri ibadetiniz için dua taneleri ya da namaz tesbihi olarak yer verebilirsiniz. Kazaziye tespihi, özel günlerde ya da günlük hayatta şıklığınızla tamamlayarak severek kullanabilirsiniz. Püskül sayısı olarak tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve çoklu seçeneklerimiz mevcuttur. Gümüş rengi olarak gümüş, siyah, eskitme, altın, kırmızı, mavi, yeşil, sarı renklerimize ulaşabilirsiniz. Kazaziye gümüş tespih modelinizde sarı, mavi, kırmızı, yeşil, siyah ve turkuaz renklerimiz vardır. Kazaziye gümüş tespihlerimizi uygun fiyatlarla sizlerin zevkine sunduk. Kazaziye geleneksel sanatını, gümüşle birleştirerek tespihe değer kattık..
kazzaze.com
Üçüncü Metal ve Tasarım Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kazzaze Hızır Çakırbey Yaldızlı Oksit Kombin Gümüş Püskül Kazzaze Gümüş Takı ve Aksesuar
Tüm hakları Üçüncü Metal ve Tasarım'a aittir. Sitede yer alan görseller kazzaze.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.