Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
El Emeği Kazaziye Ürünler...
ARA
0
0
Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Kazaziye Kolye

Kazzaze Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Kazaziye Kolye

Ürün Kodu
INC003ESKIRMIZI
Oylama
Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Kazaziye Kolye https://www.kazzaze.com Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Kazaziye Kolye Product #: INC003ESKIRMIZI
Rated 5 3.00/5 based on reviews
% 20 İNDİRİM
350,00 TL
KDV Dahil
280,00 TL
% 5 Havale İndirimli 266,00 TL
Adet
Ürün Hakkında Açıklamalar

1.      Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Kazaziye Kolye, tutkulu ve çarpıcı bir stilin sembolüdür. Oksitli gümüş malzemeden üretilen bu kolye, etkileyici kırmızı taşlarla süslenmiş ve kazaziye işlemeleriyle dikkat çekiyor. Kırmızı taşın enerjisi ve çekiciliği, her anınıza canlılık katarken, oksitli gümüşün antik detayları da ayrıcalıklı bir tarz sunuyor. Bu kolye, günlük kullanımdan özel davetlere kadar her ortamda sizi farklı kılacak. Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Kazaziye Kolye ile stilinizi tamamlayın ve gözleri üzerinizde toplayın.

Ürün Yorumları ( 0 )
 
Özenle tasarladığımız gümüş kolyelerimizde zevkinize uygun şekilde püsküllü kazaziye gümüş kolye modellerini tasarladık. “Aşk Düğümü” modelini ister yalnız isterseniz püsküllü modelleriyle bulabilirsiniz. Sevdiğinize olan aşkınızın sonsuzluğunu “Sonsuz Aşk”  gümüş kazaziye modeliyle gözler önüne serebilirsiniz. “Şems Düğümü” modelini de hem sade kullanım için hem de kullandığımız taşlarla daha göz alıcı bir hale getirdik. “Şems Madalyon” modelini tercih ederek gümüş aksesuarda sadeliği ve gösterişi bir arada bulabilirsiniz. Ve daha birçok tasarladığımız taşlı kazaziye gümüş kolye modellerini tercih edebilirisiniz. Renk olarak; gümüş rengi, siyah, eskitme, altın renklerimiz mevcuttur. Taş rengi olarak; sarı, mavi, kırmızı, yeşil, siyah ve turkuaz renklerimizi tercih edebilirsiniz. 
kazzaze.com
Üçüncü Metal ve Tasarım Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kazzaze Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Kazaziye Kolye Kazzaze Gümüş Takı ve Aksesuar
Tüm hakları Üçüncü Metal ve Tasarım'a aittir. Sitede yer alan görseller kazzaze.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.