Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
El Emeği Kazaziye Ürünler...
ARA
0
0
Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Püskül

Kazzaze Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Püskül

Ürün Kodu
PUS104ESKIRMIZI
Oylama
Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Püskül https://www.kazzaze.com Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Püskül Product #: PUS104ESKIRMIZI
Rated 5 3.00/5 based on reviews
% 10 İNDİRİM
400,00 TL
KDV Dahil
360,00 TL
% 5 Havale İndirimli 342,00 TL
Adet
Ürün Hakkında Açıklamalar
Kırmızı kristal taşlı oksitli gümüş tekli püskülümüz geleneksel kazaziye sanatına uygun tekniklerle hazırlanmıştır. Özenle oksit ve cila işlemi yapılmıştır.Tek taşlı modeldir. Kazaziye sanatının özelliği olarak dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 1000 ayar gümüş el örgüsüdür. Değerli aksesuarlar için tasarlanmış kristal taş kullanılmıştır. Kehribar, doğal taş, oltu, kuka gibi tüm tesbihlerle kullanılabilir. Tesbihinizin rengine uygun taş renkleri mevcuttur. Tesbihinizle uyumlu modeller tesbihinize değer katar. Ortalama 5 gramdır. Gümüş rengi, yaldızlı ve siyah eskitme renklerini tercih edebilirsiniz.
Ürün Yorumları ( 0 )
 
Bu kategoride en çok satılan ürünler

Dönem dönem farklı amaçlar ve inanç gereklilikleriyle kullanılan tesbihler, Osmanlı'dan beri de daha ağır öneme sahip bir şekilde günümüze kadar gelmiştir. Farklı tane sayıları ile karşımıza çıkan tesbihler, Müslümanlıkta önem arz etmektedir. Erkeklerin sıklıkla kullandığı tesbihler, gümüş kazaziye modelleriyle inanç gerekliliği olarak kullanılırken aynı zamanda güzel görünümü de beraberinde getirmektedir. Birbirinden farklı renkleri, çeşitli örme seçenekleri, motifleri ile kazaziye tesbihler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.


kazzaze.com
Üçüncü Metal ve Tasarım Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kazzaze Kırmızı Taşlı Oksitli Gümüş Püskül Kazzaze Gümüş Takı ve Aksesuar
Tüm hakları Üçüncü Metal ve Tasarım'a aittir. Sitede yer alan görseller kazzaze.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.