Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
El Emeği Kazaziye Ürünler...
ARA
0
0
Mavi Taşlı Şahinbey Gümüş Püskül

Kazzaze Mavi Taşlı Şahinbey Gümüş Püskül

Ürün Kodu
PUS417GUMAVI
Oylama
Mavi Taşlı Şahinbey Gümüş Püskül https://www.kazzaze.com Mavi Taşlı Şahinbey Gümüş Püskül Product #: PUS417GUMAVI
Rated 5 3.00/5 based on reviews
% 20 İNDİRİM
699,88 TL
KDV Dahil
559,90 TL
% 5 Havale İndirimli 531,91 TL
Adet
Ürün Hakkında Açıklamalar
Mavi taşlı şahinbey gümüş püskülümüz geleneksel kazaziye sanatına uygun tekniklerle hazırlanmıştır. 1000 ayar gümüş el örgüsüdür. Değerli aksesuarlar için tasarlanmış mavi kristal taş kullanılmıştır. Kehribar, doğal taş, oltu, kuka gibi tüm tesbihlerle kullanılabilir. Tesbihinize değer katar. Ortalama 16 gramdır. Gümüş rengi, siyah eskitme, yaldızlı ve altın kaplama olarak renk seçenekleri mevcuttur. Tesbihinize kolaylıkla takılabilir.
Ürün Yorumları ( 0 )
 
Tespih püskülleri, sayılarına göre değişmektedir. Tespih seven kişilerin, saygınlığına ve şıklığına da değer katar.  Hatta bu değer dizilere de konu olmuştur. Dizilerdeki delikanlılar, kabadayılarda tespih taşımaktadır. Örneğin; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki başrol olan Çakırbey’in tespihinin püskülü çok beğenilmiş ve talep görmüştür. Hatta ismi “Çakırbey Püskülü” olarak kalmıştır. Biz de kazaziye tespih modellerinde Çakırbey püskülüne de yer vermeyi ihmal etmedik.

Kazaziye tespih püskül modellerini tasarlarken aşkı da unutmadık. Sevdiğinize verdiğiniz değeri her zaman hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Kırmızı aşk düğümü ikili püskül modeliyle hem şık hem de özel bir hediye verebilirsiniz. Gümüş rengi, siyah ve eskitme renklerini tercih edebilirsiniz. Kehribar, doğal taş, oltu, kuka tespihlerle kullanılmaktadır. Tespihin rengine göre uygun aşk düğümü renkleri de mevcuttur.
kazzaze.com
Üçüncü Metal ve Tasarım Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kazzaze Mavi Taşlı Şahinbey Gümüş Püskül Kazzaze Gümüş Takı ve Aksesuar
Tüm hakları Üçüncü Metal ve Tasarım'a aittir. Sitede yer alan görseller kazzaze.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.