Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
El Emeği Kazaziye Ürünler...
ARA
0
0
Sonsuzluk Gümüş  Oksit Kombin Dörtlü Püskül

Kazzaze Sonsuzluk Gümüş Oksit Kombin Dörtlü Püskül

Ürün Kodu
PUS419SG
Oylama
Sonsuzluk Gümüş Oksit Kombin Dörtlü Püskül https://www.kazzaze.com Sonsuzluk Gümüş Oksit Kombin Dörtlü Püskül Product #: PUS419SG
Rated 5 3.00/5 based on reviews
% 20 İNDİRİM
850,00 TL
KDV Dahil
680,00 TL
% 5 Havale İndirimli 646,00 TL
Adet
Ürün Hakkında Açıklamalar
Sonsuzluk gümüş-siyah kombin dörtlü püskül geleneksel kazaziye sanatına uygun tekniklerle hazırlanmıştır. Gümüş rengi parçalar ve oksitli parçalar kombin yapılarak hazırlanmış, renklerin uyumu ile hoş bir model oluşturulmuştur. Kazaziye sanatının özelliği olarak dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 1000 ayar gümüş el örgüsüdür. Kehribar, doğal taş, oltu, kuka gibi tüm tesbihlerle kullanılabilir. Tesbihinizle uyumlu modeller tesbihinize değer katar. Ortalama 11 gramdır. Gümüş rengi, siyah eskitme renklerini tercih edebilirsiniz.
Ürün Yorumları ( 0 )
 
Tespih püskülleri, sayılarına göre değişmektedir. Tespih seven kişilerin, saygınlığına ve şıklığına da değer katar.  Hatta bu değer dizilere de konu olmuştur. Dizilerdeki delikanlılar, kabadayılarda tespih taşımaktadır. Örneğin; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki başrol olan Çakırbey’in tespihinin püskülü çok beğenilmiş ve talep görmüştür. Hatta ismi “Çakırbey Püskülü” olarak kalmıştır. Biz de kazaziye tespih modellerinde Çakırbey püskülüne de yer vermeyi ihmal etmedik.

Kazaziye tespih püskül modellerini tasarlarken aşkı da unutmadık. Sevdiğinize verdiğiniz değeri her zaman hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Kırmızı aşk düğümü ikili püskül modeliyle hem şık hem de özel bir hediye verebilirsiniz. Gümüş rengi, siyah ve eskitme renklerini tercih edebilirsiniz. Kehribar, doğal taş, oltu, kuka tespihlerle kullanılmaktadır. Tespihin rengine göre uygun aşk düğümü renkleri de mevcuttur.
kazzaze.com
Üçüncü Metal ve Tasarım Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kazzaze Sonsuzluk Gümüş  Oksit Kombin Dörtlü Püskül Kazzaze Gümüş Takı ve Aksesuar
Tüm hakları Üçüncü Metal ve Tasarım'a aittir. Sitede yer alan görseller kazzaze.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.