Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
El Emeği Kazaziye Ürünler...
ARA
0
0
Yeşil Çicek Şahinbey Gümüş Püskül

Kazzaze Yeşil Çicek Şahinbey Gümüş Püskül

Ürün Kodu
PUS418GUYESIL
Oylama
Yeşil Çicek Şahinbey Gümüş Püskül https://www.kazzaze.com Yeşil Çicek Şahinbey Gümüş Püskül Product #: PUS418GUYESIL
Rated 5 3.00/5 based on reviews
% 20 İNDİRİM
1.400,00 TL
KDV Dahil
1.120,00 TL
% 5 Havale İndirimli 1.064,00 TL
Adet
Ürün Hakkında Açıklamalar
Yeşil çiçek şahinbey gümüş püskülümüz geleneksel kazaziye sanatına uygun tekniklerle hazırlanmıştır. 1000 ayar gümüş el örgüsüdür. Değerli aksesuarlar için tasarlanmış yeşil kristal taş kullanılmıştır. Kehribar, doğal taş, oltu, kuka gibi tüm tesbihlerle kullanılabilir. Tesbihinize değer katar. Ortalama 13 gramdır. Gümüş rengi, siyah eskitme, yaldızlı ve altın kaplama olarak renk seçenekleri mevcuttur. Tesbihinize kolaylıkla takılabilir.
Ürün Yorumları ( 0 )
 
Tespih püskülleri, sayılarına göre değişmektedir. Tespih seven kişilerin, saygınlığına ve şıklığına da değer katar.  Hatta bu değer dizilere de konu olmuştur. Dizilerdeki delikanlılar, kabadayılarda tespih taşımaktadır. Örneğin; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki başrol olan Çakırbey’in tespihinin püskülü çok beğenilmiş ve talep görmüştür. Hatta ismi “Çakırbey Püskülü” olarak kalmıştır. Biz de kazaziye tespih modellerinde Çakırbey püskülüne de yer vermeyi ihmal etmedik.

Kazaziye tespih püskül modellerini tasarlarken aşkı da unutmadık. Sevdiğinize verdiğiniz değeri her zaman hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Kırmızı aşk düğümü ikili püskül modeliyle hem şık hem de özel bir hediye verebilirsiniz. Gümüş rengi, siyah ve eskitme renklerini tercih edebilirsiniz. Kehribar, doğal taş, oltu, kuka tespihlerle kullanılmaktadır. Tespihin rengine göre uygun aşk düğümü renkleri de mevcuttur.
kazzaze.com
Üçüncü Metal ve Tasarım Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kazzaze Yeşil Çicek Şahinbey Gümüş Püskül Kazzaze Gümüş Takı ve Aksesuar
Tüm hakları Üçüncü Metal ve Tasarım'a aittir. Sitede yer alan görseller kazzaze.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.